Opowieść podręcznej – 4. sezon z mocnym opóźnieniem. Pojawiła się nowa zapowiedź

Osoby czekający na kolejny rozdział tego popularnego serialu muszą uzbroić się w cierpliwość.

Opowieść podręcznej – a konkretnie jej 4. sezon – należy do produkcji, którym najmocniej dostały się we znaki efekty zastoju spowodowanego pandemią. Jak potwierdzają producenci serialu, ekipa nie powróciła jeszcze nawet na plan, do tego nie ma pewności, czy dojdzie do tego w tym roku. W związku z tym jest już w zasadzie pewne, że produkcja pojawi się w 2021 roku. Pytanie tylko, kiedy dokładnie.

Zobacz również: Opowieść podręcznej otrzyma kontynuację!

W serialu występują: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Max Minghella, Samira Wiley i Bradley Whitford. Serial Opowieść podręcznej produkowany jest przez MGM. Jego twórcą i scenarzystą jest Bruce Miller.

Producentami wykonawczymi serialu są Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman oraz Mike Barker. Międzynarodowym dystrybutorem serialu jest spółka MGM.

Dotychczasowe trzy sezony Opowieści podręcznej dostępne są do obejrzenia na HBO GO.

Źródło: Digital Spy / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?