Orange is the New Black – dziewczyny powracają w zwiastunie 6. sezonu!

Wakacje z Netflixem to dobry pomysł. Tym bardziej, że popularny serwis w swojej lipcowej ofercie przygotował niespodziankę dla fanów Orange is the New Black. Już 27 lipca pojawi się 6. sezon popularnego serialu!

Twórcy serialu Orange is the New Black zaprezentowali materiały promocje najnowszej odsłony przygód dziewczyn z Litchfield. W więzieniu zawiążą się nowe przyjaźnie, a te stare staną pod znakiem zapytania. Zobaczcie poniższy zwiastun i przygotujcie się na wielkie emocje!

Zaprezentowany został również m.in. plakat nadchodzącego sezonu.

Fot: Comingsoon

Zobacz również: Orange is the New Black – teaser 6. sezonu i data premiery

Orange Is the New Black jest emitowany na platformie streamingowej od 2011 r. i zdobył wiele uznanych nagród. Ten komediodramat przenosi nas do świata żeńskiego więzienia w Stanach Zjednoczonych i skupia się na skazanej na 15 miesięcy Piper Chapman za przestępstwo sprzed lat. Opuszcza swoje sielankowe życie u boku narzeczonego i stawia czoło zupełnie nowej, okrutnej rzeczywistości.

Piąta odsłona zakończyła się dużym cliffhangerem. Nasze bohaterki zostały rozdzielone i zmuszone do zmierzenia się z więzieniem o zaostrzonym rygorze, jakim jest Maks. Żegnaj Litchfield – witaj nowy świecie! Zupełnie nowe miejsca – nowe zagrożenia – nowa rzeczywistość. Już 27 lipca przekonamy się czy Orange Is the New Black nadal potrafi zaskoczyć, na co wskazuje chociażby powyższy zwiastun.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?