Orange Is the New Black – teaser 6. sezonu i data premiery

Netflix ogłosił dzisiejszego dnia, że kolejny, 6. sezon Orange Is the New Black wróci 26 lipca. Opublikował również pierwszy klimatyczny teaser.

Orange Is the New Black jest emitowany na platformie streamingowej od 2011 r. i zdobył wiele uznanych nagród. Ten komediodramat przenosi nas do świata żeńskiego więzienia w Stanach Zjednoczonych i skupia się na skazanej na 15 miesięcy Piper Chapman za przestępstwo sprzed lat. Opuszcza swoje sielankowe życie u boku narzeczonego i stawia czoło zupełnie nowej, okrutnej rzeczywistości.

Piąta odsłona zakończyła się dużym cliffhangerem. Nasze bohaterki zostały rozdzielone i zmuszone do zmierzenia się z więzieniem o zaostrzonym rygorze, jakim jest Maks. Żegnaj Litchfiled – witaj nowy świecie! Zupełnie nowe miejsca – nowe zagrożenia – nowa rzeczywistość. Już 26 lipca przekonamy się czy Orange Is the New Black nadal potrafi zaskoczyć.

Źródło: tvline.com/ ilustracja wprowadzenia: Netflix

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?