Advertisement

Paradise PD – zwiastun nowego animowanego serialu dla dorosłych od Netflixa!

Netflix w ostatnim czasie rozpieszcza nas produkcjami animowanymi, które skierowane są do starszego widza. Dopiero co mogliśmy obejrzeć serial Final Space, za dwa tygodnie zobaczymy Rozczarowanych od twórcy Simpsonów, a już 31 sierpnia tego roku będziemy mogli cieszyć się Paradise PD.

Paradise PD to serial stworzony przez Rogera Blacka i Waco O’Guina. Duet ten zasłynął z szalonego i świetnie ocenianego Brickleberry emitowanego w latach 2012-2015. Po poniższym zwiastunie widać, że w ich nowym dziele ponownie doświadczymy pokręconego humory, łamania tabu i nieskrępowanej niczym brutalności. Zdecydowanie dla ludzi o mocnych nerwach.

Zobacz również: Rozczarowani – poznajcie bohaterów serialu na nowych materiałach wideo!

Oficjalny opis (Netflix): Kevin spełnia swoje największe marzenie: zostaje gliniarzem i razem ze zdrowo rąbniętymi kolegami z posterunku w Paradise walczy z nowym narkotykiem — metą w romby.

Paradise PD do obejrzenia na Netflix już 31 sierpnia 2018 roku!

Źródło: YouTube/Netflix Polska / Ilustracja wprowadzenia: Netflix 

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?