Paragon – Danny Trejo w serialu science-fiction!

Gwiazdor kina akcji, Danny Trejo, dołączył do obsady serialu science-fiction Paragongdzie będzie walczyć o życie po śmierci. Premiera nowej serii ma przypadać na 2020 rok. Czy wiekowy już aktor poradzi sobie w nowym dla siebie gatunku?

Pierwsza seria, która w przyszłym roku zadebiutuje w Internecie, ma mieć siedem odcinków, trwających po około 40 minut. Jeszcze nie wiadomo, na jakiej platformie Paragon miałby zagościć. Seria będzie traktowała o potyczkach ludzkiej rasy z wysłannikami Niebios. Niestety, o samej fabule nie wiadomo nic więcej.

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Machete Kills in Space jednak się pojawi? Danny Trejo zabiera głos

Jeden z producentów wykonawczych serialu, Justin Price (będący jednocześnie reżyserem wszystkich odcinków), podaje:

Zawsze uwielbialiśmy fantastykę science-fiction i chcieliśmy stworzyć serię, która będzie eksplorować jedno z najbardziej intrygujących pytań ludzkości. Takimi pytaniami są przykładowo: Gdzie idziemy, kiedy umieramy? A co by się stało, gdyby Niebo już nie istniało?

Natomiast, w innym z wywiadów Price dodaje:

Paragon to ostrzejsza i bardziej realistyczna wersja serialu kojarzonego z telewizji kablowych, jak na przykład Firefly i Altered Carbon. Wierzę, że stworzyliśmy elektryzującą hybrydę, która bada ludzkie spektrum radzenia sobie ze stratą i miłością w stylowy sposób. Danny Trejo jest wyjątkowy w postaci Kincaida, na wpół martwego przywódcy grupy żniwiarzy.

Jak na razie, o serialu wiadomo niewiele, poza tym, że poza Trejo wystąpią w nim takie gwiazdy, jak Franziska Schissler i Dilan Gwyn. Dzieło powstaje na podstawie pomysłu Justina Price’a oraz Khu (pseudonim artystyczny jednego z twórców).

Źródło: The Hollywood Reporter / ilustracja wprowadzenia: Pikchure Zero Entertainment 

Studentka ostatniego roku Filmoznawstwa i Wiedzy o Nowych Mediach. Na równi z oglądaniem filmów i czytaniem książek ceni sobie obejrzenie meczu siatkówki. Bardziej od wyjścia na piątkową imprezę woli wyjście do kina z grupką znajomych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?