Parasite – Mark Ruffalo w serialowej wersji od HBO?!

Wygląda na to, że rozpoczęły się pierwsze obsadowe poszukiwania w kwestii serialowej wersji Parasite.

I od razu zaczynamy od czegoś bardzo ciekawego. Bong miał już rozmawiać z Markiem Ruffalo, który wyraził wstępną chęć wystąpienia w produkcji. Miałby zagrać rolę głowy rodziny. Oczywiście póki co daleko jeszcze do potwierdzenia, jako że zaawansowane rozmowy mają dopiero nadejść.

Mark Ruffalo jako Bruce Banner

kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Zobacz również: Nalepsze filmy psychologiczne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Parasite to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione.

Twórcą wersji telewizyjnej dla HBO ma być sam Bong Joon-ho, który może liczyć na wsparcie Adama McKaya, czyli twórcy m.in. Big Short. Możemy się spodziewać rzecz jasna scen mocno poszerzających kontekst, który znamy z macierzystej, filmowej wersji. 6-godzinny serial limitowany najprawdopodobniej będzie w języku angielskim. Nie ma informacji, czy ktokolwiek z obsady oscarowej produkcji pojawi się w serialu.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?