Advertisement
banner

Pedro Pascal z rolą w serialu The Mandalorian!

Portal Variety informuje, że Pedro Pascal (Gra o tron, Narcos) dołączy do obsady gwiezdnowojennego serialu aktorskiego zatytułowanego The Mandalorian.

Nie wiadomo, w kogo miałby wcielić się aktor, jednak portal Variety sugeruje jakoby miał on otrzymać główną rolę. Serial jest realizowany przez Jona Favreau (Iron Man), który jest zarówno scenarzystą, jak i producentem wykonawczym The Mandalorian. Dave Filoni ma z kolei wyreżyserować pierwszy odcinek. Nie ujawniono jednak zbyt wielu szczegółów na temat samej produkcji poza udostępnieniem kilku ujęć z planu zdjęciowego, a także zdjęcia postaci w zbroi mandaloriańskiej przypominającej tą noszoną przez Jango Fetta.

Pedro Pascal najbardziej kojarzony jest z roli Oberyna Martella w Grze o tron czy Javiera Peñy w serialu Narcos. Pojawił się on także w filmach: Wielki mur, Kingsman: Złoty krąg, a w 2020 roku ujrzymy go również w Wonder Woman 1984.

Zobacz również: Carl Weathers dołączy do obsady serialu The Mandalorian?

Akcja serialu ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w Powrocie Jedi. Protagonistą będzie samotny rewolwerowiec, jeden z Mandalorian, rasy słynnych najemników i łowców nagród, znanych ze swoich  charakterystycznych zbroi – takich, jakie nosili m.in. Boba i Jango Fett.

Budżet pierwszego sezonu serialu wyniesie 100 milionów dolarów, co oznacza, że na każdy odcinek będzie przeznaczone 10. Serial trafić ma na disneyowską platformę streamingową, która rusza w 2019 roku.

Źródło: Polygon / Ilustracja wprowadzenia: Macall B. Polay/HBO

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?