Pennyworth – nowe informacje o serialu

Dowiedzieliśmy się nieco więcej o solowym serialu z Alfredem Pennyworthem.

Dziennikarz Splash Report miał podobno obejrzeć już pierwszy odcinek. Ma to być mroczny i pełen mocnych scen serial. Thomas Wayne będzie z zawodu nie chirurgiem, a analitykiem rządowym. Podczas czasu trwania produkcji ma nie znać jeszcze Marthy, przyszłej matki Bruce’a. Dojdzie nowa organizacja, która według relacji przypominać będzie Court of Owls z komiksów New 52. Przeciwnikiem zaś ma być, jak już wcześniej przewidywano, grany przez Jasona Flemynga Lord Hardwood.

Pennyworth

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Zombie w średniowieczu od Netflixa. Oficjalny zwiastun serialu Kingdom!

Pennyworth opowiada o perypetiach Alfreda w latach 60., a sam tytułowy bohater w punkcie wyjścia będzie byłym brytyjskim komandosem zakładającym firmę ochroniarską, po raz pierwszy stykając się również z Thomasem Wayne’em. W Pennywortha wcieli się Jack Bannon. 10-odcinkowa produkcja stworzona będzie przez Danny’ego Cannona i Bruno Hellera, czyli twórców Gotham.

Źródło: cbr.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?