Advertisement

Pierwsze zdjęcia do 5. sezonu Fear the Walking Dead – premiera na AMC

Udostępniono pierwsze zdjęcia z 5. sezonu serialu Fear the Walking Dead. W Polsce serial będzie można oglądać na kanale AMC.

Zobacz również: Westworld – nowe potencjalne informacje odnośnie 3. sezonu

Opis poprzedniego sezonu: w czwartym rozdziale Fear the Walking Dead widzowie zobaczą świat Madison Clark (Kim Dickens) oraz jej rodziny z zupełnie nowej perspektywy – oczami Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączy do historii wprost z serialu The Walking Dead. Bezpośrednia przeszłość bohaterów miesza się tutaj z niepewną przyszłością, pełną zmagań i odkryć, gdy spotykają oni na swojej drodze nowych przyjaciół, wrogów oraz zagrożenia. Postacie muszą walczyć w obronie siebie samych, czasem też przeciwko sobie, a także całemu legionowi zmarłych, w celu zbudowania kruchej egzystencji naprzeciw miażdżącej wręcz presji rozpadania się życia. W nowym sezonie nie zabraknie mroku oraz światłości, horroru czy też łaski, a także bohaterów, najemników i tchórzy próbujących stworzyć nową rzeczywistość.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe AMC

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?