Advertisement

Platforma Disney+ z dziwacznymi decyzjami odnośnie emisji w Europie

Oczekiwanie na pojawienie się platformy streamingowej od studia Myszki Miki to jeden ze stałych tematów numer jeden. Jesienią ubiegłego roku mogły się już nią cieszyć USA oraz Holandia. W ostatnich dniach otrzymaliśmy zaś kilka absurdalnych informacji związanych z europejską premierą.

Oczywiście największe zamieszanie związane jest z The Mandalorian. Na brytyjskim Twitterze ogłoszono, że wraz z wyjściem Disney+ (czyli 24 marca) kolejne epizody pierwszego sezonu tego wielkiego hitu będą wypuszczane co tydzień. Trudno jest zrozumieć tę decyzję, w końcu wydawałoby się, że najsensowniej byłoby po prostu wypuścić całą serię.

Zobacz również: Bajki 2019 – Ranking najlepszych filmów dla dzieci!

Disney nie wyraził jeszcze zdecydowanego stanowiska, ale mówi się mgliście o tym, że pewne premiery seriali w Europie mają mieć inny rozkład niż w Stanach Zjednoczonych. Biorąc pod uwagę to, że platforma staje do walki z globalnie dostępnym Netfliksem, byłby to osobliwy obrót spraw.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?