Polska aktorka poszukiwana do roli Ciri?! Nowe plotki!

Coraz to nowsze plotki dotyczące serialowego Wiedźmina nie przestają zaskakiwać. W ubiegłym tygodniu pojawiły się informacje, jakoby twórcy poszukiwali do roli Ciri przedstawicielki mniejszości etnicznej. Dzisiaj pojawia się kolejna!

Chyba żadna produkcja nie wzbudza w internecie tylu emocji jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcji, co serialowy Wiedźmin, czego dowodem są ogromnej ilości komentarze pod ostatnimi postami dotyczącymi nowinek castingowych. Na reddicie pojawiła się dzisiaj podobno sprawdzona i zatwierdzona przez moderatorów serwisu informacja mówiąca o tym, że do roli Cirilli poszukiwana jest biała aktorka polskiego pochodzenia. W związku z tym gryzie się to z zeszłotygodniowymi plotkami. Czy platforma wzięła sobie do serca burzliwe reakcje fanów, czy była to przemyślana strategia mająca właśnie sprawdzić, co sądzą o nie-białej odtwórczyni tej roli? Można na ten temat póki co sobie gdybać i najlepiej czekać na oficjalne informacje ze strony twórców. Gdyby jednak dzisiejsza informacja się sprawdziła, którą polską aktorkę widzielibyście w tej roli?

Showrunnerka odpoczywa od Twittera

Fot. Materiały prasowe

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Głównym bohaterem jest łowca potworów wiedźmin Geralt, a wcieli się w niego Henry Cavill. Oficjalny opis serialu brzmi następująco: „Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.”

Zobacz również: Powstała petycja w sprawie castingu i domniemanego koloru skóry Ciri w serialu Wiedźmin

Producentami wykonawczymi serialu są Lauren Schmidt Hissrich, Sean Daniel, Alik Sakharov, Jason Brown, Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko.  Za reżyserię poszczególnych odcinków będą odpowiadać: Alik Sakharov (Gra o Tron, Marco Polo), Alex Garcia Lopez (Luke Cage, Daredevil) i Charlotte Brandstrom (Outlander). Andrzej Sapkowski, twórca książek i postaci Białego Wilka, pełni rolę konsultanta kreatywnego.

Pierwszy sezon liczyć będzie osiem odcinków i zadebiutuje na Netfliksie w 2019 roku.

Źródło: reddit.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fornalik pisze:

Z tego co czytałem wpis na Reddicie, to jest to z serii „ktoś mi tam powiedział bliski produkcji, ale mógł mnie wkręcać”.
No i oni szukają „młodej Ciri”, więc obstawiam, że chodzi o dziecięcą aktorkę, która nie będzie za wiele po angielsku mówić i do jakichś retrospekcji pewnie, czyli w serialu będą dwie aktorki. Jedna młodsza wersja, druga ta „wyglądająca na 13-14” lat i zagraniczna.

Ja pisze:

Ola Szwed 😉

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?