Pożar w Kalifornii pochłonął jeden z planów Westworld

Żywioł bywa nieubłagany. Tym razem mogli się o tym przekonać nie tylko mieszkańcy Kalifornii, ale i osoby, które pracowały na planie serialu Westworld.

Miasteczko Paramount Ranch, które w przeszłości już służyło jako poligon do kręcenia scen (m.in. Snajper i Doktor Quinn), a teraz także i Westworld, padło ofiarą tegorocznej serii pożarów w Kalifornii. Wiele osób – w tym i celebrytów – musiało uciekać z okolic, by nie dołączyć do kolejnych ofiar.

Zobacz również: Captive State – odbierzmy planetę Obcy! Nowy teaser widowiska science fiction!

Westworld oparto na filmie z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona. Serial jest opisywany jako mroczna odyseja o świcie sztucznej inteligencji i przyszłości grzechu. Produkcja opowiada o androidach symulujących życie Dzikiego Zachodu, który tak naprawdę stanowi park rozrywki dla najbogatszych. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się: Anthony Hopkins, Ed Harris, Jeffrey Wright, Thandie Newton, James Marsden, Evan Rachel Wood, Tessa Thompson, Luke Hemsworth.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 22 kwietnia.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Westworld

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?