Poznaliśmy showrunnera serialu o bohaterze Łotra 1!

Portal Deadline poinformował, że wytwórnia Lucasfilm zaangażowała Stephena Schiffa – producenta wykonawczego produkcji Zawód: Amerykanin – do serialu aktorskiego o Cassianie Andorze znanego z Łotra 1. W gwiezdnowojennym projekcie będzie on pełnił funkcję showrunnera.

Serial o szpiegu Cassianie Andorze ma koncentrować się na wydarzeniach sprzed Łotra 1. Tam bowiem wdziowie byli świadkami śmierci tytułowej załogi na planecie Scarif.  Według źródeł, do jakich dotarli redaktorzy Deadline, wytwórnia Lucasfilm kompletuje obecnie ekipę scenarzystów do projektu. W przyszłym roku, po zakończeniu przez Diego Lunę prac na planie drugiego sezonu Narcos: Meksyk, ma zacząć się produkcja serialu gwiezdnowojennego.

Zobacz również: Kolejny serial ze świata Gwiezdnych Wojen w drodze! Diego Luna w obsadzie!

Przypominamy, że w drodze jest także jeszcze inny serial osadzony dawno temu w odległej galaktyce, który nosi tytuł The Mandalorian. Jego akcja z kolei ma być osadzona pomiędzy upadkiem Imperium a utworzeniem Pierwszego Porządku, czyli między Epizodem VI, a VII. Razem z samotnym rewolwerowcem wyruszymy w podróż po odległych zakątkach galaktyki z dala od  wpływów Nowej Republiki. W projekcie realizowanym przez Jona Favreau znaleźli się jak dotąd: Pedro Pascal, Gina Carano, Nick Nolte oraz Carl Weathers.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?