Premiera drugiego sezonu Drunk History – Pół litra historii już 5 listopada!

Comedy Central Polska zaprasza na premierę drugiego sezonu Drunk History – Pół litra historii. Premierowe odcinki emitowane będą od 5 listopada, od poniedziałku do czwartku, o 22:00. W serialu wystąpią m. in. Ewa Kasprzyk, Marcin Bosak, Laura Breszka i Janusz Chabior.

Pierwszy sezon polskiej edycji popularnego na świecie formatu Drunk History odbił się szerokim echem i wzbudził wiele emocji. Dlatego stacja Comedy Central Polska zdecydowała o realizacji kolejnej edycji, w której gwiazdy pod wpływem alkoholu opowiedzą o kolejnych zabawnych, mniej i bardziej znanych wydarzeniach z dziejów Polski oraz przybliżą sylwetki sławnych Polaków. Uzupełnieniem opowieści będą inscenizacje kostiumowe, w których aktorzy muszą dopasować grę aktorską do opowieści snutych przez narratorów. W tym sezonie widzowie poznają m. in. historię romansu polskiej szlachcianki i Napoleona oraz złamania szyfru słynnej Enigmy. Gwiazdy opowiedzą również o dwóch wspaniałych Polkach, Marii Skłodowskiej-Curie i Poli Negri oraz zdradzą kulisy chrztu Polski.

Zobacz również: Kobiety mafii 2 – Vega i jego ekipa na nowych ujęciach!

W nowych odcinkach w roli narratorów pojawią się m. in. Ewa Kasprzyk, Marcin Bosak, Laura Breszka, Janusz Chabior oraz Katarzyna Warnke, Ryszard Kalisz, Joanna Kołaczkowska, Tomasz Karolak i Aleksander Milwiw-Baron. Z kolei w inscenizacjach historycznych widzowie zobaczą: Katarzynę Bujakiewicz, Leszka Lichotę, Michała Meyera czy Magdalenę Koleśnik, która za rolę Haliny Szwarc w pierwszym sezonie Drunk History otrzymała nominację do nagrody Misie 2018.

Reżyserem drugiego sezonu Drunk History – Pół litra historii jest Jan Macierewicz. Producentem wykonawczym pozostaje ATM Grupa S. A. Nowe odcinki emitowane będą od 5 listopada, od poniedziałku do czwartku, o godz. 22:00.

Drunk History – Pół litra historii to polska edycja popularnego na świecie formatu, w którym udział biorą gwiazdy filmu i telewizji, muzycy, komicy oraz osobistości ze świata show biznesu i polityki. Amerykańska edycja doczekała się już sześciu sezonów. Format realizowany był także w innych krajach, m. in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech.

Źródło: informacja prasowa, ilustracje: Comedy Central, atmgrupa.pl

Dziennikarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?