Premiery serialowych hitów na DVD!

Grudzień to czas premier serialowych na DVD w ofercie Galapagos. Wśród nich 1. sezon seriali Sukcesja, Famous in Love, Cormoran Strike i Młody Sheldon oraz 11. sezon kultowej produkcji Teoria wielkiego podrywu.

premiery dvd

Fot. materiały prasowe

DVD SUKCESJA, SEZON 1

Sukcesja to nowy serial HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie – Waystar Royco. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie wpływowej rodziny Roy’ów. Poznajemy ich w ważnym momencie, kiedy starzejący się senior roku, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Roy Logan – nieprzejednany i wpływowy mężczyzna, z trzecią żoną, Marcią u boku, twardą ręką zarządzają należącą do rodziny, globalną korporacją mediową.

DVD FAMOUS IN LOVE, SEZON 1

Famous in Love to nowy serial Iny Marlene King, twórczyni popularnych Słodkich kłamstewek. Opowiada o perypetiach studentki szkoły biznesowej Paige, która dostaje szansę zagrania głównej roli w hollywoodzkiej produkcji. Dzięki temu odkrywa blaski i cienie showbiznesu.

DVD CORMORAN STRIKE

Cormoran Strike to serialowa ekranizacja cyklu powieści kryminalnych autorstwa J.K. Rowling, pod pseudonimem Robert Galbraith, przedstawiająca historię prywatnego detektywa, który rozwiązuje niezwykle trudne i nieoczywiste sprawy. Cormoran Strike to weteran wojenny, który wrócił ze służby wojskowej w Afganistanie i założył w Londynie jednoosobową firmę detektywistyczną. Zraniony zarówno psychicznie, jak i fizycznie mężczyzna ma niezawodną intuicję i instynkt, a także cenne doświadczenie wojskowego śledczego, które okazują kluczowe przy próbie rozwiązania trzech złożonych spraw, z którymi nie radzi sobie policja. Dołącza do niego asystentka Robin Ellacott. Początkowo ma zostać tylko na chwilę, ale okazuje się być bardzo przydatna.

DVD MŁODY SHELDON, SEZON 1

Sheldon Cooper, brawurowo grany przez Jima Parsonsa w kultowym serialu Teoria wielkiego podrywu, podbił serca milionów widzów na całym świecie. Teraz, dzięki nowej produkcji telewizyjnej Młody Sheldon, będącej prequelem serialu, wielbiciele mogą poznać jego niezwykłe dzieciństwo.

DVD TEORIA WIELKIEGO PODRYWU, SEZON 11

Teoria wielkiego podrywu to jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali komediowych na świecie. Kultowy sitcom stworzony przez Chucka Lorre’a i Billa Prady’ego ma już na swoim koncie dziesięć nagród Emmy i Złoty Glob!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?