Produkcja serialu o bohaterze Łotra 1 rozpocznie się w październiku!

Według portalu TheForce.net, nadchodzący serial, będący spin-offem Łotra 1, ma rozpocząć produkcję już w październiku tego roku. Jednym z głównych bohaterów ma być Diego Luna, który po raz kolejny wcieli się w postać Cassiana Andora. Niezatytułowany jeszcze projekt z uniwersum Gwiezdnych wojen ma pojawić się na platformie streamingowej Disneya.

Serial ma skupiać się na przygodach rebelianckiego szpiega Cassiana Andora w czasach powstawania Rebelii, ale jeszcze przed wydarzeniami znanymi z Łotra 1. Pojawią się w nim historie pełne szalonych misji szpiegowskich. Będzie to walka o przywrócenie nadziei w galaktyce ciemiężonej przez Galaktyczne Imperium.

W drodze jest też inny serial osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen zatytułowany The Mandalorian. Jego akcja ma być osadzona pomiędzy upadkiem Imperium a utworzeniem Pierwszego Porządku (między Epizodem VI, a VII). Razem z samotnym rewolwerowcem wyruszymy w podróż po odległych zakątkach galaktyki z dala od  wpływów Nowej Republiki. W projekcie realizowanym przez Jona Favreau znaleźli się m.in.: Pedro Pascal, Gina Carano, Nick Nolte oraz Carl Weathers.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiał prasowy Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?