Prowadzący Nie do wiary promuje 3. sezon Stranger Things!

Już w przeszłości było nam dane doświadczyć świetnego marketingu platformy Netflix. I tym razem, przy okazji zbliżającej się premiery jednego ze swoich większych hitów, nie zawodzą.

Netflix zamieścił krótkie wideo, na którym Maciej Trojanowski, prowadzący kultowego Nie do wiary, programu o zjawiskach niewyjaśnionych, opowiada o wydarzeniach ze Stranger Things. Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale platforma potrafi odpowiednio rozreklamować swoje produkcje.

Zobacz również: Stranger Things- Przed wami finałowy zwiastun trzeciego sezonu!

Wydarzenia trzeciego sezonu będą rozgrywały się rok po akcji zakończonej w sezonie drugim. W obsadzie 3. sezonu zobaczymy po raz pierwszy Cary’ego Elwesa, Jake’a Buseya oraz Maye Thurman-Hawke, córkę znanej filmowej pary. Z poprzednich dwóch sezonów ponownie pojawią się Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Natalia Dyer. Premiera już 4 lipca.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?