Advertisement

Przyjaciele powracają na 25 lecie serii!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu Przyjaciele. Kultowy serial komediowy kończy we wrześniu 25 lat i z tej okazji fani będą mogli zobaczyć swoich ulubionych bohaterów po raz pierwszy na dużym ekranie.

Z okazji wydarzenia Friends 25th: The One With The Anniversary kina w USA pokażą 12 wybranych odcinków Przyjaciół. Fathom Events wprowadzi zremasterowane w 4K odcinki serialu do kin w Stanach Zjednoczonych w ciągu trzech nocy: 23 września, 28 września i 2 października. Każdej nocy kina będą wyświetlać po cztery epizody zawierające niepublikowane dotąd ujęcia zza kulis. Co więcej, każdy pokaz obejmie również ekskluzywne wywiady i inne dodatkowe treści. W wydarzeniu bierze udział aż 1000 amerykańskich kin, a pełna lista będzie udostępniona 16 sierpnia na stronie Fathom Events. Na razie nie posiadamy informacji czy Przyjaciele będą wyświetlani poza granicami USA.

Zobacz także: TOP 20 – najlepsze odcinki Przyjaciół!

Przyjaciele / Friends

Fot. Materiały prasowe

Dla polskich fanów mamy jednak alternatywę. Już we wrześniu 2019 roku będziecie mieli okazję ponownie zetknąć się z Rossem, Rachel, Monicą, Chandlerem, Joeyem i Phoebe. Wszystko za sprawą książki autorstwa Kelsey Miller o tytule Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie. Książka odkrywa wszystko to, czego jeszcze nie wiemy o serialu. Przypomina najważniejsze i przełomowe sceny oraz ukazuje, jak serialowi przyjaciele kształtowali nowe trendy. Zdradza również, jaki wpływ na samych aktorów miały odgrywane przez nich postacie.

Przypominamy, że Przyjaciół możemy oglądać na Netflixie do końca tego roku.

Źródło: The Independent/ The Wrap/ www.przyjaciele.wsqn.pl/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dominika pisze:

Szkoda, że pokazy są tylko w stanach. A książkę, o której piszesz, mam i przeczytałam 🙂 Bardzo fajna propozycja dla fanów „Przyjaciół”. Sporo ciekawostek i anegdotek zarówno o samej produkcji, jak i aktorach. Ale i tak nie zaszkodziłoby gdyby polskie kina puściły takie pokazy 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?