Advertisement

Przyjaciele powracają po latach!

Ostatni epizod tego kultowego sitcomu miał miejsce niespełna 16 lat temu. A teraz fani będą mieli okazję zobaczyć coś nowego!

Przyjaciele powrócą w komplecie raz jeszcze. HBO Max ma wyprodukować jeszcze jeden, specjalny odcinek pozwalający zobaczyć wszystkich uwielbianych bohaterów serialu. Już w ubiegłym roku pojawiały się plotki nad wspólnym projektem obsady, ale dopiero w ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że chodzi właśnie o coś takiego. Poniżej wpis Jennifer Aniston odnośnie powrotu.

Zobacz również: Harley Quinn już niedługo powróci z 2. sezonem!

Opis: Serial o grupie sześciorga przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku. Monica Geller (Courteney Cox) jest szefową kuchni i mieszka w Green Village wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Rachel Green (Jennifer Aniston), rozpieszczoną dziewczyną, która porzuciła przyszłego męża przed ołtarzem i postanowiła rozpocząć nowe, samodzielne życie. Naprzeciwko mieszkania Moniki i Rachel mieszkają Chandler Bing (Matthew Perry), pracownik firmy zajmującej się przetwarzaniem danych o dużym poczuciu humoru oraz Joey Tribbiani (Matt LeBlanc), niezbyt inteligenty, bezrobotny aktor. Phoebe Buffay (Lisa Kudrow), była współlokatorka Moniki, pracuje jako masażystka. Ross, brat Moniki (David Schwimmer), jest paleontologiem, którego porzuciła żona dla innej kobiety. Cała szóstka spędza razem wolny czas w kawiarence Central Perk lub w jednym z mieszkań i wplątuje się w różne zabawne sytuacje życiowe.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?