Przyjaciele – twórcy nie widzą szans na powrót serialu

Na panelu z okazji 25-lecia serialu, twórcy zostali zapytani o możliwość powrotu lub rebootu popularnego sitcomu. Według nich, Przyjaciele nigdy nie otrzymają jednak takiej opcji.

Marta Kauffman była bardzo konkretna co do przyszłości marki, którą współtworzyła. Przyjaciele to dla niej zamknięta historia, której nie powinno się rozgrzebywać.

Nie będziemy kręcić ponownego spotkania bohaterów, nie będziemy również tworzyć rebootu. Serial opowiadał o czasie, w którym przyjaciele stają się twoją rodziną. W końcu nadchodzi jednak moment w życiu, gdy to faktyczna rodzina nią jest.

Jak widać, powrót pierwotnych bohaterów do kontynuacji serialu byłby, według twórców nieodpowiedni. Nowa wersja show nie pojawi się z kolei, ponieważ jak powiedziała Kauffman: „I tak nie przebije tego co już zrobiliśmy”.

Fot. kadr z serialu Przyjaciele

Zobacz również: Radioactive – zwiastun filmu o Marii Skłodowskiej-Curie!

Przyjaciele to kultowy serial, który powstał w latach 90 i był tworzony stale przez 10 lat. Mimo upływu czasu, nadal cieszy się popularnością na platformach streamingowych oraz w zbiorowej świadomości. Ostatnio serial obchodził swoją 25 rocznicę powstania, którą uczczono podczas Tribeca TV Festival. Oprócz spotkania z twórcami, na imprezie wyemitowano również dwa odcinki serialu w odnowionej cyfrowo wersji 4K.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Przyjaciele

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?