Advertisement

Przyjaciele z uniwerku nie powrócą z 3. sezonem

Kolejny serial platformy Netflix nie ujrzy światła dziennego w kolejnym sezonie.

Tym razem chodzi o Przyjaciół z uniwerku. Władze platformy wydały już oficjalne oświadczenie, dziękując ekipie, swoje napisał również Nicholas Stroller, będący jednym z twórców serii.

Zobacz również: Punisher i Jessica Jones oficjalnie anulowane przez Netflix

Fabuła serialu koncentruje się na grupie przyjaciół z czasów studiów na Harvardzie, którzy obecnie zbliżają się do czterdziestki, odnosząc sukcesy (lub wręcz przeciwnie) w życiu prywatnym i zawodowym. Poznamy łączące ich często skomplikowane relacje, dawne miłości, przyjaźnie i efekty konfrontacji dorosłego życia z ideałami młodości.

Obsada: Keegan-Michael Key (Keanu), Cobie Smulders (Jak poznałem waszą matkę), Annie Parisse (Vinyl), Nat Faxon (Amerykański tata), Fred Savage (Cudowne lata) oraz Jae Suh Park (Świat według Mindy).

Przyjaciele z uniwerku to dzieło Nicka Stollera (Sąsiedzi) i Franceski Delbanco. 2. sezon wyjdzie na platformie już 11 stycznia.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?