Punisher – Karen Page powróci w 2. sezonie!

Choć lwia część netfliksowych seriali superhero już została anulowana, wciąż jeszcze na placu boju pozostał Frank Castle, i już wkrótce zobaczymy drugą serię tej historii.  Ponadto, zobaczymy raz jeszcze jedną z ważniejszych postaci.

Steve Lightfoot, showrunner Punishera, potwierdził, że  jego produkcja była kręcona na równi z 3. sezonem Daredevila i Karen Page nie tylko wystąpi w zbliżającej się serii, ale będzie miała spore znaczenie dla kontynuacji historii mściciela.

Karen Page

kadr z serialu Punisher

Zobacz również: Swamp Thing – zdjęcia z planu serialu DC

Informacje dotyczące fabuły 2. sezonu są dosyć skąpe. Być może skupi się ona na inspiracji komiksem The Suicide Run, który skupiał się odzyskującym zdrowie Franku Castle po jego upozorowanej śmierci. W rolę Punishera ponownie wcieli się Jon Bernthal, a oprócz niego zobaczymy Bena Barnesa, Amber Rose Revah, Jasona R. Moore, Josha Stewarta i Florianę Lime. 2. sezon Punishera ukaże się w 2019 roku, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana. 1. odsłona przygód Franka Castle’a dostępna jest na Netflixie.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?