Punisher – oto usunięta scena walki z 1. sezonu!

Jak wiemy, jeden z najwyżej cenionych seriali superbohaterskich od Netfliksa podzielił los swoich kolegów i pożegnał się z widzami już w drugiej serii.

Tymczasem Ben Barnes, czyli Billy Russo z serialu, udostępnił zdjęcie, na którym jego postać i Punisher biorą udział w bójce naprzeciwko baru. Jest to usunięta scena jeszcze z 1. sezonu, więc oczywiście nie widzimy ją w dość surowej wersji.

Zobacz również: Punisher – recenzja 2. sezonu, czyli Frank na rozstaju dróg

Jak pamiętamy, showrunner serialu Steve Lightfoot miał koncept na 3. sezon, jednak władze platformy Netflix były nieugięte i Punisher tak czy inaczej poszedł pod młotek wraz z Daredevilem, Jessiką Jones i spółką.  Ale kto wie, może przygotowany skrypt zostanie jeszcze wykorzystany przez inne studio? W końcu historia Franka Castle’a jest dość odrębna w stosunku do reszty netfliksowych seriali.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?