Advertisement

Robin poznaje Robina w zapowiedzi serialu Titans!

Z okazji Dnia Batmana udostępniony został materiał promujący serial Titans, w którym Jason Todd (Curran Walters) spotyka Dicka Graysona (Brenton Thwaites).

Na temat dynamiki obu postaci i stworzenia przez nich osobliwej relacji postanowił opowiedzieć portalowi IGN showrunner serialu Titans Greg Walker:

Widzicie, jak Dick Grayson walczy sam ze sobą widząc innego Robina i to, jak różni się on oraz jego relacje z „ojcem”. Drugiemu dziecko wiele rzeczy, które pierwszemu zostałyby wytknięte, okazuje się uchodzić płazem. Jest to w końcu serial rodzinny. Całość natomiast jest próbą ukazania kontrastu między dwoma Robinami i tego, jak zostali oni wychowani oraz wpływu charakterystycznego cienia Batmana czuwającego, bądź też nie, nad każdym z nich.

Zobacz również: Titans – drużyna w komplecie na nowym zdjęciu!

Opis Titans: Produkcja przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni. W głównych rolach występują Brenton Thwaites. Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera Titans zaplanowana jest na 12 października 2018 roku. Sezon pierwszy składał się będzie z 13 odcinków i pojawi się na platformie streamingowej DC Universe.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Entertainment

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?