Advertisement
banner

Ron Howard wyreżyseruje pilotowy odcinek czarnej komedii dla Paramount Network!

Jak donosi The Wrap, laureat Oscara Ron Howard został zatrudniony przez Paramount Network, aby zająć się pilotem 68 Whiskey (jest to póki co tytuł roboczy). Odcinek ten jest adaptacją izraelskiej produkcji telewizyjnej, Charlie Golf One.

68 Whiskey od Paramount traktuje o multikulturowej grupie mężczyzn i kobiet, która została wysłana w roli wojskowych medyków do bazy operacyjnej w Afganistanie określanej jako The Orphanage. Wspólnie zgłębiają groźny i kafkowski świat, prowadzący do destruktywnych pokus, nieodpowiedniego zachowania i okazjonalnie głębokiego poczucia misji.

Howard i Paramount

Fot. GETTY IMAGES NBC UNIVERSAL/NATHAN CONGLETON

Zobacz również: Żona Polańskiego odmawia dołączenia do Akademii Oscarowej

Pilot został napisany przez Roberto Benabiba (The Brink) i będzie współprodukowany i współfinansowany przez CBS Studios oraz należące do Howarda i Briana Grazera Imagine Television Studios.

Źródło: The Wrap / Ilustracja wprowadzenia: Joel Ryan/Invision/AP

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?