the old guard background Advertisement

Rozczarowani – poznajcie bohaterów serialu na nowych materiałach wideo!

Nowy serial animowany Netflixa, Rozczarowani, od Matta Groeninga – twórcy m.in. Simpsonów, obejrzymy już w przyszłym miesiącu. Tymczasem do sieci trafiły materiały wideo przedstawiające bohaterów produkcji.

Na poniższych filmikach możemy dowiedzieć się, kim jest Bean, Luci i Elfo, czyli trójka głównych bohaterów, których losy będziemy śledzić w tym serialu animowanym dla dorosłych. Zobaczcie nowe materiały z Rozczarowanych poniżej:

Zobacz również: Final Space – recenzja 1. sezonu animacji dla dorosłych, która pozytywnie zaskakuje

Oficjalny opis (Netflix): Widzowie Rozczarowanych zostaną porwani do upadającego średniowiecznego królestwa, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda, niewylewająca za kołnierz księżniczka, jej zadziorny elfi towarzysz i osobisty demon. To niezwykłe trio napotka na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków.

Głosu serialowym postaciom użyczyli: Abbi Jacobson (Bean), Nat Faxon (Elfo) i Eric Andre (Luci) oraz John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding i Lucy Montgomery.

Rozczarowani na Netfixa zawitają już 17 sierpnia 2018 roku!

Źródło: YouTube/Netflix Polska / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?