Advertisement

Różowa wojowniczka chciałaby wyreżyserować ponowne zjednoczenie pierwszych Power Rangers!

Kto pamięta Amy Jo Johnson z Mighty Morphin Power Rangers? Kto wie, a być może aktorka doprowadzi do powrotu początkowej grupy Wojowników Mocy!

Pomysł przyszedł od Davida Yosta, niebieskiego wojownika z oryginalnej piątki, który w trakcie jednego z wywiadów stwierdził, że nie ma nic przeciwko zostaniu producentem, gdyby Amy wyreżyserowała taki projekt. Sama zainteresowana zaś przyznała, że kiedyś była bliska takiej roli przy którymś z epizodów Power Rangers:

Bardzo bym chciała. Kiedyś ubiegałam się o wyreżyserowanie któregoś z epizodów, gdy kręciliśmy w Nowej Zelandii. Powoli do czegoś takiego zmierzamy. Myślę, że to byłoby niesamowite.

Power Rangers - oryginalna drużyna

Fot. Materiały prasowe

Cóż, odkąd Hasbro przejęło markę, wydaje się to być bardziej prawdopodobne niż kiedykolwiek. Praca u poprzednich pracodawców wiązało się z wieloma narzekaniami ze strony obsady, m.in. na słabe wynagrodzenie czy fatalną atmosferę. Może tym razem się uda?

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?