Advertisement
Advertisement

Ruby Rose jako Batwoman na fanowskiej grafice

Decyzja o obsadzeniu Ruby Rose w roli homoseksualnej superbohaterki Batwoman nie mogła przejść w internecie bez echa. Zareagował m.in. popularny popkulturowy twórca BossLogic, który umieścił w sieci grafikę stylizowaną na plakat nowego serialu stacji CW.

batwoman ruby rose

fot. Bosslogic

Batwoman to postać z kart komiksów DC oraz superbohaterskie alter ego Kate Kane, kuzynki Bruce’a Wayne’a. Serial solowy o mścicielce z Gotham City powstaje dla stacji CW i trafić na małe ekrany ma w 2019 roku. Wcześniej, bo już w tym roku, postać ma zadebiutować w cross-overze produkcji należących do Arrowverse.

Zobacz również: Iwan Rheon zachwycony Dorocińskim. Zobacz materiał specjalny z powstawania 303. Bitwa o Anglię

Rozpoznawalność Ruby Rose przyniósł udział w serialu Orange is The New Black. Australijkę najczęściej spotkać można w kinie akcji, gdyż na koncie ma udział w takich produkcjach jak Resident Evil: Ostatni rozdział, John Wick 2, XxX: Reaktywacja czy zbliżającym się Meg.

Showrunnerką Batwoman będzie Caroline Dries (Pamiętniki wampirów). Realizację całego przedsięwzięcia będzie nadzorować Greg Berlanti, ojciec tzw. Arrowverse, czyli telewizyjnego uniwersum, w którym występują bohaterowie DC Comics.

Źródło: instagram/Bosslogic / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?