Runaways – 2. sezon już tej zimy. Showrunner obiecuje więcej postaci z komiksów

Ci, którym spodobała się telewizyjna interpretacja Briana K. Vaughana, z pewnością mogą mieć powody do radości. Już za kilka miesięcy Runaways powrócą, dodatkowo jeszcze mając jeszcze więcej wspólnego z pierwowzorem niż poprzednik.

Pierwsza odsłona Runaways uzyskała na tyle satysfakcjonujące wyniki,  by stacja Hulu bez żadnych oporów przyklepała kontynuację. Choć jednak zdjęcia do 2. sezonu rozpoczęły się w czerwcu, nadal nie wiadomo było, kiedy można się spodziewać premiery. Teraz już wreszcie otrzymaliśmy przybliżoną datę:

W prawdziwym świecie młodzi ludzie muszą radzić sobie ze sprawami dorosłych. Na świecie, w którym dorosłe pokolenie zostawia świat młodym, na tych drugich ciąży odpowiedzialność za naprawienie go. A jest zniszczony na bardzo wiele sposobów. Ten właśnie motyw przyświeca bohaterom w naszym show – skwitował Josh Schwartz, showrunner produkcji.

Schwartz dodał jeszcze, że pewne postacie pojawiające się w komiksie zadebiutują również w 2. sezonie. Zdecydowanie jest więc na co czekać.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Runaways

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?