Rzymskie Dziewczyny – pierwsza zapowiedź i data premiery 2. sezonu

Netflix opublikował właśnie pierwszą zapowiedź drugiego sezonu swojego oryginalnego serialu pod tytułem Rzymskie Dziewczyny. Jest data premiery.

Rzymskie dziewczyny to pierwszy włoski oryginalny serial Netflixa. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami opowiada o grupie rzymskich nastolatek, które odrzucają normy społeczne, szukając własnej tożsamości a także niezależności. W serialu śledzimy losy młodych dziewczyn ze szkoły średniej, których pozornie doskonałe życie jest w rzeczywistości złożone z niepewności, lęków i presji ze strony najbliższego otoczenia. Sytuacja skłania bohaterki do ryzykownych zachowań, kontaktów z niewłaściwymi ludźmi oraz prostytucji.

Zobacz również: Patty Jenkins podpisała umowę na wyłączność z Netflixem!

W rolach głównych powrócą: Alice Pagani, Benedetta Porcaroli, Ed Hendrik, Paolo Calabresi, Federica Lucaferri, Brando Pacitto i Massimo Poggio. Premiera drugiego sezonu już 18 października na platformie Netflix.

Źródło: Netflix/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?