Sabrina, nastoletnia czarownica – znamy datę premiery 1. sezonu!

Reboot słynnego serialu z 1996 roku powróci już niedługo! Premiera produkcji Sabrina, nastoletnia czarownica już 26 października na platformie Netflix.

Data premiery była dla fanów wielką tajemnicą. Czy Sabrina, nastoletnia czarownica  będzie jeszcze mroczniejsza niż jej pierwowzór? Dowiemy się już za 3 miesiące.

Najnowsza odsłona serialu o Sabrinie jest opisywana następująco: Silna, młoda kobieta, pół-człowiek, pół-czarownica o imieniu Sabrina rozpoczyna swoją czarodziejską naukę, równocześnie starając się wieść normalne życie jako uczennica drugiego roku na Baxter High. Inteligentna, wielkoduszna, odważna, ale lekkomyślna Sabrina jest wszystkim, co stoi między nami, a siłami ciemności, które zagrażają naszemu światu.

Fot: plakat serialu Netflixa

Zobacz również: Sabrina, nastoletnia czarownica – pierwsze spojrzenie na Harveya i tytułową bohaterkę w reboocie Netflixa

Obsada składa się z następujących osób: Kiernan Shipka – tytułowa bohaterka, Michelle Gomez – Mary Wardell, Miranda Otto – Zelda, Lucy Davis – Hilda i Jaz Sinclair – Rosalind Walker. Richard Coyle wcieli się w Ojca Blackwooda, czyli Najwyższego Kapłana Kościoła Nocy i dziekana Akademii Sztuk Nieznanych

Serial będzie ekranizacją komiksu Archie Comics autorstwa Roberto Aguirre-Sacasa pt. The Chilling Adventures of Sabrina, który przedstawi genezę przygód nastoletniej czarownicy, w sposób mroczny, dojrzały, wypełniony horrorem, okultyzmem i będzie w tonie Dziecka Rosemary i Egzorcysty. Scenariusz przygotował Aguire-Sacasa. Reżyserią zajmuje się Lee Toland Krieger.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: comingsoon

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?