Samara Weaving dołącza do obsady serialu Nine Perfect Strangers

Samara Weaving dołączy do nowego serialu od Hulu. Nine Perfect Strangers będzie serialową adaptacją książki Liane Moriarty, autorki Wielkich Kłamstewek.

Po doświadczeniach z Netflixem, Samara Weaving podejmie współpracę z kolejną platformą streamingową. Tym razem pojawi się w serialu stacji Hulu. Nine Perfect Strangers skoncentruje się na historii dziewięciorga nieznajomych przybywających do odludnego ośrodka SPA. Mają nadzieję na idealny wypoczynek, ale przywożą ze sobą swoje liczne tajemnice i osobiste dramaty. W otoczeniu obcych osób, zaczną powoli wychodzić na jaw.

Fot. HBO

Zobacz również: Uncharted – produkcja filmu w końcu ruszyła

W serialu oprócz Weaving zobaczymy także Nicole Kidman, Luke’a Evansa, Melvina Gregga oraz Melissę McCarthy. Za scenariusz odpowiadają David E. Kelley, John Henry Butterworth i Samantha Strauss. Kelley i Butterworth zajmują również pozycję showrunnerów produkcji. Pierwszy z nich ma już na koncie inną adaptację książki Moriarty. To właśnie on stworzył Wielkie Kłamstewka dla HBO. Nowy serial pojawi się na platformie Hulu w 2021 roku.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Christopher Polk

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?