Sean Penn w zapowiedzi serialu twórcy House of Cards!

Platforma Hulu opublikowała zapowiedź serialu The First, w którym wystąpi Sean Penn (Rzeka tajemnic, Obywatel Milk).

The First to projekt Beau’a Willimona – twórcy House of Cards, który ma zadebiutować 14 września na platformie Hulu. Sean Penn wystąpi w opowieści rozgrywającej się w niedalekiej przyszłości (2030 rok) i ukazująceja wyzwania związane ze stawianiem pierwszych kroków na Marsie. Widzowie otrzymają możliwość obserwowania poszczególnych postacie, które będą dążyć do dosięgnięcia nieznanego. W tym samym czasie zostaną zmuszeni do uporania się z własnymi fizycznymi i psychologicznymi trudnościami przeszkadzającymi w osiągnięciu niemożliwego.

Zobacz również: Sean Penn pisarzem? Aktor wyda swoją debiutancką powieść!

Przypomnijmy, że Sean Penn to dwukrotny laureat nagrody Oscara. Pierwszą statuetkę otrzymał za rolę Jimmy’ego Markuma w thrillerze Rzeka Tajemnic, a drugą za wykreowanie w filmie Obywatel Milk postaci Harvey’a Milka, aktywisty LGBT zasiadającego we władzach miejskich Kalifornii. Ostatnio mogliśmy oglądać go w produkcji Gunman: Odkupienie.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Hulu

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?