Advertisement

Serial Spides już w przyszłym roku na kanale SCI FI

NBCUniversal International Networks (NBCUIN) ogłosiło zakup serialu Spides — nowej produkcji sci-fi o tematyce inwazji istot pozaziemskich, która zostanie wyemitowana na kanałach NBCUIN na całym świecie. 8 godzinnych odcinków pojawi się na SCI FI w Polsce w 2019 roku.

Główną bohaterką Spides jest Nora (w tej roli Rosabell Laurenti Sellers znana m.in. z Gry o tron), która budzi się w Berlinie ze śpiączki po zażyciu tajemniczego narkotyku, który spowodował u niej utratę pamięci. Miejscowy detektyw David Leonhart (w tej roli Falk Hentsche znany z Legends of Tomorrow, Agentów T.A.R.C.Z.Y.) oraz jego partnerka Nique Navar (Florence Kasumba; Avengers: Wojna bez granic, Czarna Pantera) prowadzą śledztwo w sprawie tej substancji, bo wiąże się ją z ostatnimi zaginięciami nastolatków. Kiedy Nora próbuje dowiedzieć się, co jej się przydarzyło, odkrywa, że stoją za tym obce formy życia, które używają narkotyku do infiltracji ludzi. Im więcej prawdy odkrywa Nora, tym więcej informacji o jej mrocznym sekrecie wychodzi na jaw: dziewczyna jest kluczem do inwazji, której sama próbuje zapobiec.

Zobacz również: Gotham – oto kolejna zapowiedź 5. sezonu

W obsadzie Spides znaleźli się również Damian Hardung (Name Of The Rose) jako Alex; Désirée Nosbusch (Bankowa gra) w roli matki Nory; Susanne Wuest (Pachnidło) jako Dr Bridget Herter, ambitna szefowa Oddziału Neurochirurgii w Instytucie Torsena; Aleksandar Jovanovic (Tatort, Dr Who) jako Robert Prokopp, skryty szef ochrony; Branko Tomovic (Homeland, 24) w roli Borisa, rosyjskiego gangstera oraz Kimberly Leemans (The Walking Dead, Nashville) w roli Cleo, właścicielki nocnego klubu Rapture.

Serial Spides został stworzony przez Rainera Matsutaniego, Eckharda Vollmara, Petera Hume’a, Carolę Lowitz i Marka Wachholza oraz wyprodukowany przez Katapult Filmproduktion i Red Sun Films, przy współpracy z Palatin Media, które jest jednocześnie dystrybutorem serii. Zdjęcia do serialu Spides trwają w Berlinie.

Źródło: informacja prasowa

Dziennikarz
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?