the old guard background Advertisement

She-Hulk i Moon Knight zyskali scenarzystów

Nowe seriale Marvela nabierają kształtów. Teraz wiemy już jacy autorzy zajmą się scenariuszami She-Hulk oraz Moon Knighta.

Informacja dotycząca She-Hulk powinna ucieszyć wszystkich fanów Ricka i Morty’ego. Scenarzystką przydzieloną do serialu jest bowiem Jessica Gao. Pracowała ona przy znanej wszystkim animacji i zdobyła nagrodę Emmy za odcinek Pickle Rick. Oprócz tego, najbardziej znanym dziełem Gao jest Dolina Krzemowa. Odpowiadała ona za dwa odcinki amerykańskiej komedii. Teraz będzie ona mogła dodać do swojego portfolio serial z kręgu MCU. Będzie to również pierwsza produkcja, nad którą ma okazję pracować od początku do końca. Wszystkie odcinki mają wyjść spod jej pióra.

Fot. okładka komiksu Moon Knight #189/ Marvel Comics

Zobacz również: Moon Knight tom 1 – Z martwych – recenzja komiksu

Moon Knight zyskał z kolei twórcę, który ma już doświadczenie z kinem superbohaterskim. Jest nim Jeremy Slater. Wśród jego dzieł można zauważyć wątpliwej jakości Fantastyczną Czwórkę, ale również świetnie przyjęte The Umbrella Academy. Był on twórcą całego serialu i odpowiadał w dużej mierze za jego sukces. To więc autor, którego produkcje prezentują zaskakująco różnorodny poziom. W końcu oprócz dwóch wyżej wspomnianych, pracował on również przy netflixowym Notatniku śmierci jak i Egzorcyście od FOX. Pozostaje więc mieć nadzieję, że przy Moon Knight trafimy na moment jego wysokiego poziomu twórczego.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?