Showmax przyspiesza premiery kolejnych odcinków serialu Rojst!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy od niedzielnej premiery serialu Rojst nie mogą doczekać się kontynuacji tego co przygotował nam Showmax. Poprzednio informowano, iż kolejne odcinki serialu będą się pojawiać każdej następnej niedzieli. Dzisiaj już wiemy, że zarówno na epizod drugi, jak i kolejne poczekamy nieco krócej, bo tylko do piątku. To oznacza że epizod drugi obejrzycie na platformie już jutro!

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka – 1. sezon serialu Rojst!

W oficjalnej informacji prasowej Showmax dotyczącej emisji serialu Rojst możemy przeczytać:

Siła Internetu jest nieprzewidywalna, jak dostawy towaru w PRL! W odpowiedzi na liczne prośby użytkowników, kolejne premierowe odcinki serialu „Rojst” pojawiać się będą na Showmax nie w niedzielę, a w… piątek! Oznacza to, że już w najbliższy piątek, 24 sierpnia, zniecierpliwieni widzowie będą mogli poznać dalsze losy Wanycza i Zarzyckiego. W drugim odcinku Piotr decyduje się rozpocząć swoje własne śledztwo. Domyśla się, że morderstwo jest czymś więcej niż tym, co podały do opinii publicznej milicja i prokuratura. Starając się dowiedzieć jak najwięcej, trafia  do najciemniejszych  zakamarków miasta. Dociekliwość młodego dziennikarza ściąga problemy również na Wanycza, któremu sprawa samobójstwa nastolatków nadal nie daje spokoju.

W związku z tym drugi odcinek nowego serialu Jana Holoubka zniecierpliwieni widzowie dostaną aż 48 godzin wcześniej. Niniejszym pozostaje zaprosić Was na kolejny seans. W międzyczasie możecie poczytać podlinkowaną powyżej naszą recenzję dwóch pierwszych epizodów.

źródło: Showmax / Ilustracja wprowadzenia: Showmax

Redaktor prowadząćy działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?