Advertisement

Silver & Black – szykuje się serial?

Silver & Black miało pierwotnie wyjść jako film od Sony, jednak ostatecznie projekt nie doszedł do skutku i obie wystąpiły „tylko” w przeznaczonej wyłącznie na PS4 grze Spider-Man, gdzie poświęcono im po jednym DLC.

Teraz być może doczekamy się w zamian serialu o przygodach tych dwóch postaci. Gina Prince-Bythewood, która miała wyreżyserować niedoszły film, potwierdziła, że są plany na stworzenie serialowej wersji. Mówiło się zresztą już wcześniej o tym, że Sony planowało stworzyć kilka seriali wokół uniwersum Spider-Mana. Może zatem pojawi się do na platformie Disney+?

Silver & Black

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Mandalorian – udostępniono tytuły epizodów 2. sezonu?

Twórcami postaci Silver Sable są Tom DeFalco i Ron Frenz. Bohaterka zadebiutowała na kartach komiksów w 1985 roku w 265 numerze The Amazing Spider-Man. Pochodząca z fikcyjnego państwa Symkaria, Sable to wyszkolona najemniczka związana z firmą Silver Sable International Jest ona odpowiedzialna za powstanie drużyny Wild Pack. Firma utworzona została przez ojca Sable, a ona sama stała się liderką wspomnianej drużyny.

Black Cat natomiast swój komiksowy debiut zaliczyła w 1979 roku, w 149. numerze The Amazing Spider-Man. Jej twórcami są Marv Wolfman i Keith Pollard. Felicia Hardy, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko tej postaci, to ekspertka od włamań. Jej umiejętność manipulowania prawdopodobieństwem pozwala przerzucać pecha na osoby jej zagrażające. Felicia Hardy pojawiła się już raz na ekranie w Niesamowitym Spider-Manie 2, gdzie wcieliła się w nią Felicity Jones. Była to jednak rola epizodyczna, która na dobrą sprawę nie dała nam pełnego spojrzenia na tę postać i jej zdolności.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?