Simpsonowie – Kevin Feige zaliczy gościnny występ!

Simpsonowie to produkcja, która stara się nadążać za aktualnymi trendami. Stąd gościnne występy różnego rodzaju postaci .

Tym razem w kultowym serialu pojawił się nie kto inny, jak Kevin Feige. Sternik Marvel Cinematic Universe podłożył głos pod… Chinnoka. Chyba nie musimy dodawać, kogo przypomina z wyglądu.

Zobacz również: Thanos z wizytą u Simpsonów!

Simpsonowie to pozornie przeciętna, współczesna rodzina mieszkająca na przedmieściach amerykańskiego miasteczka Springfield. W jej skład wchodzą: – niezdarny Homer – pracuje w elektrowni atomowej jako kontroler bezpieczeństwa w sektorze 7G, gdzie przez większość czasu śpi. Poza pracą odwiedza Bar Moe’s, a w domu najczęściej śpi, je lub ogląda telewizję. – Marge – kochająca i troskliwa matka, starająca się utrzymać spokój w rodzinie, jest gospodynią domową, każdego dnia sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi. – nieznośny 10-latek Bart – najstarszy ze swojego rodzeństwa. Uczęszcza do czwartej klasy springfieldskiej podstawówki. Bart ma talent do ładowania się w kłopoty. Nie należy do szkolnych prymusów, ma duże problemy w nauce, chociaż jest on bez wątpienia bardzo inteligentny. Uwielbia dokuczać szkolnym kujonom i robić wszystko to, co choć trochę jest śmieszne… – bystra, filozofująca 8-latka Lisa – najmądrzejsza w rodzince. Jest uczennicą drugiej klasy podstawowej i to z bardzo dobrymi wynikami. – Maggie – najmłodsza i najnormalniejsza z rodzinki, nie robi prawie nic poza ssaniem smoczka.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Simpsonowie

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?