Spider-verse się powiększa? Zdobywcy Oscara stworzą seriale z postaciami Marvela!

Producenci nagrodzonej Oscarem animacji Spider-Man Uniwersum stworzą seriale z postaciami Marvela dla studia Sony. Phil Lord i Chris Miller, którzy w kwietniu przedłużyli kontrakt z Sony Pictures TV przedstawili swoje plany na najbliższe pięć lat.

Wszystko wskazuje na to, że niektórzy bohaterowie i złoczyńcy ze świata Spider-Mana zawitają na mały ekran. W wywiadzie dla Deadline producenci Phil Lord i Chris Miller zdradzili, że będą zaangażowani w rozwój telewizyjnego uniwersum Marvela. Opracują zarówno animowane, jak i aktorskie seriale oparte na postaciach Marvela należących do Sony. Zdradzili przy tym, jak dużą liczbą bohaterów dysponują:

Opracowujemy kilka pokazów live-action z wykorzystaniem postaci Marvela wykupionych przez Sony, w których jest około 900 postaci. Zastanawiamy się, w jaki sposób możemy rozwinąć projekty, tak aby każdy z nich był ich własnym, niepowtarzalnym doświadczeniem, ale i powiązanym z resztą.

Fot. Marvel

Twórcy nie potwierdzili wprost, jakich bohaterów zobaczymy na ekranach telewizorów.  Możemy jednak spekulować, że na podstawie umowy z Sony powstaną produkcje oparte głównie na przygodach Spider-Mana. Perspektywa zobaczenia innego Petera Parkera na małym ekranie jest naprawdę ekscytująca. 

Źródło: deadline.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?