Spin-off The Walking Dead na pierwszym zwiastunie

Po pobocznej historii przedstawionej w Fear the Walking Dead, czas na kolejny spin-off. Tym razem zobaczymy historię dziejącą się długi czas po apokalipsie.

Kolejna odsłona serialowego uniwersum może być ciekawa dla fanów, ponieważ ukaże całkowicie inny okres. Pierwotna seria przedstawiała nam sytuację w USA krótko po apokalipsie zombie. Fear the Walking Dead stawiało na rekonstrukcję przebiegu katastrofy. Najnowszy spin-off pokaże z kolei losy pokolenia, które wychowywało się już długo po wybuchu zarazy i żyje w względnie bezpiecznych warunkach. W serialu poznamy młodych ludzi, zmuszonych opuścić swoje schronienie i odkrywających zagrożenia zewnętrznego świata. Produkcja nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, lecz wiemy, że pojawi się na wiosnę 2020 roku. Wnioskując ze zwiastuna, możemy oczekiwać serialu w konwencji teen dramy z udziałem zombie. Wśród obsady znaleźli się Aliyah Royale, Alexa Mansour, Annet Mahendru, Nicolas Cantu, Hal Cumpston i Nico Tortorella.

Zobacz również: The Walking Dead ma przed sobą jeszcze wiele lat życia

Oprócz wspomnianego projektu nie zabrakło informacji o głównej serii The Walking Dead. Serial będzie dalej rozwijany, ponieważ zapowiedziano już 11 sezon produkcji. Pojawi się on na jesień 2020 roku czym jeszcze bardziej powiększy imponującą ilość odcinków. Jedną z najważniejszych informacji dotyczących horroru jest powrót Lauren Cohan. Ponownie wcieli się ona w Maggie i będzie stale obecna w kolejnym sezonie.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Walking Dead

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?