Stacja SyFy wierzy w Lobo. Powstanie spin-off Kryptonu

Dopiero co będzie nam dane oglądać kolejny sezon serialu Krypton, a już zapowiedziano spin-off tej serii.

Chodzi oczywiście o Lobo. Słynny nieśmiertelny Czernianin ma swój debiut w 2. sezonu Kryptonu. Posadę scenarzysty otrzymał Cameron Welsh, który jest producentem wykonawczym w serialu o przodku Supermana. Rolę słynnego antybohatera najprawdopodobniej utrzyma Emmet J. Scanlan.

Lobo

Fot. SyFy

Zobacz również: Krypton – Lobo bohaterem nowej zapowiedzi 2. sezonu

Krypton został wyprodukowany przez Warner Bros. Horizon Scripted Television, jego producentem wykonawczym jest David S. Goyer (Człowiek ze StaliBatman v Superman: Świt sprawiedliwości, trylogia Mrocznego Rycerza), zaś showrunnerem Cameron Welsh. Oprócz Cuffe i Siposa, w obsadzie znajdują się: Georgina Campbell (Broadchurch), Elliot Cowan (Demony Da Vinci), Ann Ogbomo (World War Z), Rasmus Hardiker (Wasza Wysokość), Wallis Day (Will), Aaron Pierre (Tennison) oraz an McElhinney (Gra o tron). Krypton miał swoją premierę 21 marca 2018 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?