Stargirl – plakaty i zdjęcia przedstawiające sojuszników superbohaterki

Po niedawno zamieszczonych zdjęciach z planu, serial stacji CW oraz DC Universe kontynuuje swoją kampanię promocyjną.

Tym razem możemy rzucić okiem na plakaty oraz kilka zdjęć z serialu przedstawiających Stargirl oraz jej przyjaciół i rodzinę.

Zobacz również: TOP 20 – Ciekawe seriale dające do myślenia!

Podczas gdy filmowe uniwersum DC dopiero wyszło z etapu raczkowania, CW wprowadza do swojej olbrzymiej już gamy bohaterów kolejną postać. Tym razem jest to Stargirl, czyli nastoletnia Courtney Whitmore. Jest ona zwykłą nastolatką, która razem z matką i ojczymem przeprowadza się do Blue Valley. Problemy takie jak nowa szkoła czy wiele nieznanych twarzy stają się niczym, gdy Courtney odkrywa wielki sekret. Jej ojczym okazuje się byłym pomocnikiem jednego ze znanych superbohaterów. Nastolatka zauważając szansę wykrada zakurzony już sprzęt herosa i staje się tytułową Stargirl.

Producentem jak i scenarzystą serialu będzie Geoff Johns. To dobry znak, ponieważ jest on samym twórcą postaci Stargirl w komiksach. Nie ma chyba więc nikogo kto lepiej rozumiałby tę bohaterkę niż jej „ojciec”. Co oczywiste w projekt zaangażowany jest również Greg Berlanti. Nikogo nie powinno to dziwić biorąc pod uwagę, że maczał on palce we właściwie każdej serialowej produkcji DC jaka powstała od lat. Fani seriali superbohaterskich CW, powinni więc poczuć się jak w domu.

Premiera już 12 maja.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: The CW

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?