the old guard background Advertisement

Steve Buscemi Bogiem a Daniel Radcliffe Aniołem. Zapowiedź serialu Miracle Workers

Stacja TBS zaprezentowała krótką zapowiedź nowego, limitowanego serialu komediowego zatytułowanego Miracle Workers. W rolach głównych występują Steve Buscemi jako Bóg oraz Daniel Radcliffe w roli anioła. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Wiemy, jaki tytuł będą mieli nowi Faceci w czerni!

Twócą serialu Miracle Workers jest Simon Rich (Man Seeking Woman), który oparł produkcję na swojej książce zatytułowanej What in God’s Name. Serial będzie się składać z siedmiu odcinków. Radcliffe wciela się w Craiga – anioła niższego szczebla odpowiedzialnego za zajmowanie się pośbami i modlitwami ludzi. Buscemi z kolei jest szefem Craiga, Bogiem, który przez większość swojego czasu skupia się na swoich mało istotnych zainteresowaniach. Aby zapobiec zniszczeniu Ziemi, Craig i jego koleżanka anioł, Eliza, muszą odpowiedzieć na wręcz niemożliwą do spełnienia modlitwę: pomóc śmiertelnikom, Laurze i Samie (Sasha Compere i Jon Bass) zakochać się.

W produkcji gościnnie wystąpią: Tituss Burgess, Margaret Cho, Angela Kinsey, Tim Meadows, John Reynolds, Lolly Adefope, Chris Parnell.

Serial zadebiutuje na małym ekranie 12 lutego.

Źródło: geektyrant.com / Ilustracja wprowadzenia: TBS

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?