the old guard background Advertisement

Stranger Things – pojawiły się pierwsze recenzje 3. sezonu!

Już zaledwie dni dzielą nas od trzeciej serii jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Pora więc na pierwsze recenzje.

W serwisie Rotten Tomatoes zameldowało się już 26 recenzji, z których 92% jest pozytywnych. Krytycy wychwalają m.in. więcej akcji i przygody kosztem poświęcania czasu ekranowego na tworzenie relacji między postaciami. Co więcej, ma być mniej mrocznie niż w 2. sezonie, do tego ma być znacznie więcej efektów specjalnych związanych ze starciami ze znanymi już z poprzednich odsłon potworami. Stranger Things będzie oczywiście bogate w nawiązania do różnych kultowych tytułów.

Zobacz również: Stranger Things – fajerwerki i potwory promują 3. sezon!

Wydarzenia trzeciego sezonu będą rozgrywały się rok po akcji zakończonej w sezonie drugim. W obsadzie 3. sezonu zobaczymy po raz pierwszy Cary’ego Elwesa, Jake’a Buseya oraz Maye Thurman-Hawke, córkę znanej filmowej pary. Z poprzednich dwóch sezonów ponownie pojawią się Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Natalia Dyer. Premiera już 4 lipca.

Źródło: Rotten Tomatoes/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?