Stranger Things to nie wszystko! Na Netflix zobaczycie już również polskie Drunk History!

Wiele osób czekało na ten dzień – już dziś z 3. sezonem powraca Stranger Things! To jednak nie jedyna lipcowa premiera na platformie Netflix!

Swoją premierę na Netfliksie ma również polska produkcja Drunk History – pół litra historii! Liczący już 2. sezony serial produkcji Comedy Central, który cieszył się na antenie sporą popularnością od teraz możemy oglądać w dowolnej chwili!

Drunk History – pół litra historii to polska wersja popularnego w Stanach Zjednoczonych programu komediowego. Znane osoby, będąc pod lekkim wpływem alkoholu, opowiadają o zabawnych sytuacjach towarzyszących wydarzeniom z historii Polski. Fabułę opowieści obrazują inscenizacje, w których wszystkie kwestie wypowiadane są przez narratora, a sami aktorzy naśladują je ruchem ust.

Amerykańska edycja doczekała się już sześciu sezonów. Format realizowany był także w innych krajach, m. in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech. Polskie Drunk History – pół litra historii oglądać możemy na platformie Netflix!

Źródło: Własne | Ilustracja główna: Comedy Central

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?