Superman i Lois, czyli nowy serial od The CW

Uniwersum DC od The CW rozrasta się w niewiarygodnym tempie. Właśnie zapowiedziano nowy spin-off SupergirlSuperman i Lois.

Nadchodzący serial może być nadzieją dla fanów, którzy chętniej zobaczą Supermana zajmującego się rodziną niż niszczącego całe Metropolis jak w Człowieku ze stali. Superman i Lois przedstawi bowiem losy tytułowej pary, która stanie się pełnoprawną rodziną. Jak pokazano w ostatnim crossoverze, partnerka Clarka jest w ciąży. Serial, pokaże więc problemy z jakimi boryka się para pracująca jako dziennikarze, zajmująca się sprawami superbohaterskimi, a teraz również dzieckiem. Poza tym, na protagonistów na pewno czekają również liczne zagrożenia, które pojawią się w fabule.

Fot. Katie Yu

Zobacz również: Obi-Wan Kenobi – wiemy, ile odcinków będzie liczył serial!

Scenariuszem nowego projektu zajmie się Todd Helbing. Do tej pory był on producentem wykonawczym i scenarzystą Flasha. Ma więc już doświadczenie z serialowym światem DC. Głównym producentem serialu będzie za to Greg Berlanti, czyli twórca całego uniwersum The CW. W rolach głównych ponownie zobaczymy Tylera Hoechlina i Elizabeth Tulloch.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: The CW

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?