Syn – 2. sezon zakończy serial. Podano datę premiery

Hit stacji AMC z Pierce’em Brosnanem w roli głównej już wkrótce pojawi się z nowym sezonem. Jak się okazuje, już ostatnim.

Twórcy podzielili książkę Meyera, kończąc 1. sezon cliffhangerem. Teraz już wiemy, że kontynuacja dopełni całość. Widzowie w Stanach Zjednoczonych obejrzą premierę już 24 kwietnia, w Polsce zaś niedługo potem w maju.

Zobacz również: Syn – recenzja 1. sezonu

Serial jest adaptacją książki autorstwa Philippa Meyera, która w Polsce ukazała się pod tytułem Syn. Akcja będzie rozgrywać się w dwóch płaszczyznach czasowych. Pierwsza w 1849 roku ukazująca młodego człowieka o imieniu Eli, który zostaje porwany i wychowywany przez Indian z plemienia Komanczów. Druga ukaże go sześćdziesiąt lat później, jako starszego biznesmena zmagającego się z problemami rodzinnymi.

Twórcą serialu jest Kevin Murphy. W produkcji występują: Pierce Brosnan, Jess Weixler, David Wislon Barnes, Carlos Bardem, Zach McClenon, Henry Gerrett, Sydney Lucas.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?