Szkoła dla elity – powstanie 2. sezon serialu Netflixa!

To już oficjalna wiadomość! Twórcy pochwalili się na mediach społecznościowych, że bohaterowie serialu Szkoła dla elity powrócą w 2. sezonie. Hiszpańska produkcja Netflixa przypominająca popularną Plotkarę zyskała dużą popularność, więc ta informacja ucieszy całą rzeszę fanów.

Las Encinas, czyli najbardziej elitarna szkoła, ponownie będzie miejscem akcji nowej teen dramy platformy. Poznamy dalsze losy  Nano, Polo, Guzmana, Omara, Samuela, Andera, czy Nadii. Ostatni epizod 1. sezonu zwiastuje duże zamieszanie w życiu bohaterów i można przypuszczać, że to właśnie te wątki zostaną dalej poprowadzone. Czy pojawi się jakaś nowa intryga kryminalna? Przekonamy się już niedługo. Szkoła dla elity wróci i  to jest wiadomość dnia!

Fot: Netflix

Zobacz również: Zaklęci w czasie – powstanie serial produkcji HBO!

Gwiazdami serii są: María Pedraza, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper i Danna Paola. Serial stworzyli Darío Madrona i Carlos Montero. Obaj są jej scenarzystami. Z kolei Ramón Salazar oraz Dani de la Orden zostali reżyserami projektu. Muzyką zajął się Lucas Vidal. 1. sezon Elite jest dostępny globalnie na platformie streamingowej Netflix już od 5 października 2018 roku. 8 odcinków składa się na 1. część serialu. Nie jest jeszcze znana liczba epizodów kolejnego sezonu.

Źródło: Instagram/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?