Tak może wyglądać plakat serialu Wiedźmin?

Do tej pory Netflix ujawnił jedynie krótkie wideo, w którym mogliśmy zobaczyć Henry’ego Cavilla ucharakteryzowanego na wiedźmina Geralta. Co więcej, nie wiadomo czy to ostateczny wygląd postaci. Z braku oficjalnych materiałów promocyjnych sprawy w swoje ręce biorą fani, a najnowszym tego przykładem jest fanowski plakat serialu Wiedźmin.

Grafika stylizowana na oficjalny plakat pojawiła się w serwisie Reddit. Oparto ją o wizerunek postaci z gry, ale dodatkowo zobaczyć na niej możemy nieortodoksyjny kolor włosów u rzeźnika z Blaviken.

wiedźmin witcher netflix poster fanart

fot. Reddit

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Głównym bohaterem jest łowca potworów wiedźmin Geralt, a wcieli się w niego Henry Cavill. Oprócz niego w serialu wystąpią także: Freya Alla jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Anna Shaffer jako Triss Merigold, Jodhi May jako Calanthe, Bjorn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiveni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor oraz Millie Brady jako Renfri.

Zobacz również: ANKIETA: Czy Bohemian Rhapsody zasłużył na Złotego Globa?

Oficjalny opis serialu brzmi następująco: Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Zdjęcia do serialu Wiedźmin rozpoczęły się pod koniec października w Budapeszcie i mają potrwać do końca maja. Ośmioodcinkowa produkcja fantasy trafi do biblioteki Netflixa w 2019 roku.

Źródło: Reddit / ilustracja wprowadzenia: CD Projekt RED

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Iscariota pisze:

Co…. What… What the hell. It’s WRONG.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?