Teen Titans GO żartuje sobie z Deadpoola

Twórcy drugiej części Deadpoola w trakcie swojej kampanii promocyjnej robią sobie żarty z różnych rzeczy. Tym razem sam padł ofiarą niewinnego filmiku od osób odpowiadających za zbliżającą się animację Teen Titans GO. W zasadzie od zawsze wytykano, że Wade Wilson jest „zrzynką” ze Slade’a Wilsona a.k.a. Deathstroke’a. Tym razem dość zabawnie do tego nawiązano w zainicjowanej wymianie wiadomości pomiędzy Robinem a wspomnianym Sladem:

Za kamerą projektu stanęli Aaron Horvath i Peter Rida Michail. Głosu superbohaterom użyczą Will Arnett, Kristen Bell, Greg Cipes, Tara Strong, Scott Menville, Hynden Walch oraz Khary Payton. Dokładna data premiery animacji Teen Titans GO! To the movies to 27 lipca. Warto wspomnieć, że przygotowaniu jest również serial aktorski o tytule Titans.

Źródło: Heroic Hollywood/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?